Przejdź do treści

Serwis obrabiarek CNC

Serwis obrabiarek CNC w Polsce i Europie

Wykwalifikowany, zgrany zespół ekspertów, wysokiej klasy park narzędziowy, wieloletnie doświadczenie i umiejętności na najwyższym poziomie – oto co możemy zaproponować Ci i Twojej firmie. Serwisujemy obrabiarki CNC w całej Polsce i Europie. Dbamy o to, aby jak najszybciej włączyć je do produkcji, bez względu na rozmiar pracy, którą musimy wykonać. Zawsze działamy z pełnym zaangażowaniem, niezależnie od stopnia skomplikowania zleconych zadań.

O obrabiarkach CNC wiemy wszystko, dlatego doskonale rozumiemy Twoje potrzeby. Wybierając nasze wsparcie, zapewniasz sobie spokój i bezpieczeństwo. Działamy w pełni odpowiedzialnie, m.in. dlatego dysponujemy polisą Odpowiedzialności Cywilnej. Współpraca z nami to zawsze krok w dobrą stronę. Zadzwoń lub napisz – pomożemy.

Zachęcam do kontaktu

Leave this field blank

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

Krzysztof Gaj

Service Engineer /CEO

Dlaczego właśnie my

Profesjonalizm

Lata pracy w branży, olbrzymie doświadczenie i setki wypełnionych kontraktów. Znamy się na naszej pracy, dlatego możesz nam zaufać.

Międzynarodowa komunikacja

Działamy w całej Europie, dlatego świetnie komunikujemy się po angielsku. Nasi inżynierowie bez trudu porozumieją się z Twoim personelem.

Gwarancja

Nasze usługi obejmujemy 12-miesięczną gwarancją. W przypadku regeneracji podzespołów elektronicznych jest to 6 miesięcy.

Wsparcie 24x7

Potrzebujesz pilnej pomocy? Twoja maszyna uległa awarii? Jeśli masz podstawowe umiejętności techniczne – skontaktuj się z nami przez WhatsApp pod nr +48 535 731 558. Nagraj wideo lub prześlij zdjęcie sprzętu, a postaramy się pomóc.