Przejdź do treści

Przeglądy okresowe obrabiarek CNC

Przeglądy okresowe obrabiarek CNC

Ciągła, bezawaryjna praca maszyn produkcyjnych, to sytuacja, na której zależy wszystkim firmom. Właśnie dlatego warto regularnie sprawdzać stan obrabiarek i w razie konieczności reagować, podejmując się ich naprawy. Wykonamy dla Ciebie okresowe przeglądy maszyn – zmierzymy geometrię, sprawdzimy stan wrzecion obrabiarek, stan ich smarowania czy ewentualne luzy. To nie wszystko – sprawdzimy też urządzenia elektryczne i elektroniczne. Dla pewności wykonamy kopię bezpieczeństwa (backup) parametrów obrabiarki.

Brzmi interesująco? Skontaktuj się z nami, a zadbamy o Twój sprzęt i dopilnujemy, aby nie wypadł z produkcji w najmniej oczekiwanym momencie. Żaden przestój produkcyjny nie jest dobry, z nami możesz go uniknąć. Co więcej, dla kompleksowej opieki naszych klientów świadczymy też usługi serwisowe w ramach umowy.

cnc-machine-tool(1)-18

Zachęcam do kontaktu

Leave this field blank

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

Krzysztof Gaj

Service Engineer /CEO

Dlaczego właśnie my

Profesjonalizm

Lata pracy w branży, olbrzymie doświadczenie i setki wypełnionych kontraktów. Znamy się na naszej pracy, dlatego możesz nam zaufać.

Międzynarodowa komunikacja

Działamy w całej Europie, dlatego świetnie komunikujemy się po angielsku. Nasi inżynierowie bez trudu porozumieją się z Twoim personelem.

Gwarancja

Nasze usługi obejmujemy 12-miesięczną gwarancją. W przypadku regeneracji podzespołów elektronicznych jest to 6 miesięcy.

Wsparcie 24x7

Potrzebujesz pilnej pomocy? Twoja maszyna uległa awarii? Jeśli masz podstawowe umiejętności techniczne – skontaktuj się z nami przez WhatsApp pod nr +48 535 731 558. Nagraj wideo lub prześlij zdjęcie sprzętu, a postaramy się pomóc.