Przejdź do treści

Ekspertyza maszyn przed zakupem

Ekspertyza maszyn przed zakupem

Zakup maszyn produkcyjnych to często bardzo duży wydatek. To złożone urządzenia, których stan techniczny niekiedy ciężko ocenić bez doświadczenia oraz odpowiedniej wiedzy. Aby uniknąć nieprzewidzianych strat finansowych – warto skorzystać z pomocy ekspertów. Wielokrotnie wspieraliśmy naszych klientów w trakcie zakupu maszyn, oceniając ich stan techniczny – mierząc geometrię, testując stan komponentów mechanicznych i elektronicznych. Taka ekspertyza kończy się wystawieniem odpowiedniego protokołu.

Co możesz zyskać dzięki naszemu wsparciu? Przede wszystkim pewność, że nabywasz maszyny w dobrym stanie technicznym. Profesjonalna ekspertyza umożliwi Ci również negocjowanie ceny. Z doświadczenia wiemy, że dzięki tej usłudze wielu naszych klientów z całej Europy zaoszczędziło sporo nerwów i pieniędzy. Nie kupuj na ślepo, sięgnij po naszą pomoc.

cnc-machine-tool(1)-5

Zachęcam do kontaktu

Leave this field blank

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

Krzysztof Gaj

Service Engineer /CEO

Dlaczego właśnie my

Profesjonalizm

Lata pracy w branży, olbrzymie doświadczenie i setki wypełnionych kontraktów. Znamy się na naszej pracy, dlatego możesz nam zaufać.

Międzynarodowa komunikacja

Działamy w całej Europie, dlatego świetnie komunikujemy się po angielsku. Nasi inżynierowie bez trudu porozumieją się z Twoim personelem.

Gwarancja

Nasze usługi obejmujemy 12-miesięczną gwarancją. W przypadku regeneracji podzespołów elektronicznych jest to 6 miesięcy.

Wsparcie 24x7

Potrzebujesz pilnej pomocy? Twoja maszyna uległa awarii? Jeśli masz podstawowe umiejętności techniczne – skontaktuj się z nami przez WhatsApp pod nr +48 535 731 558. Nagraj wideo lub prześlij zdjęcie sprzętu, a postaramy się pomóc.