Przejdź do treści

Szkolenia

Szkolenia dla pracowników

Wysokie kwalifikacje personelu wynikają wprost z posiadanej wiedzy, a tę Twoi pracownicy zdobędą w trakcie naszych szkoleń. Pokazujemy jak prowadzić konserwację, eksploatację oraz czynności serwisowe. Operatorów CNC możemy przeszkolić także na miejscu w Twojej firmie, co bezpośrednio przyczyni się do zmniejszenia liczby kolizji i sprawniejszej produkcji.

Pamiętaj, że kompetentny dział Utrzymania Ruchu to klucz do niezawodnej pracy maszyn. Tylko wysoko wykwalifikowany zespół pracowników będzie w stanie w należyty sposób zająć się obsługą i konserwacją maszyn, a także odpowiednio wcześniej dostrzec ewentualne problemy. Zapraszamy do kontaktu.

Zachęcam do kontaktu

Leave this field blank

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

Krzysztof Gaj

Service Engineer /CEO

Dlaczego właśnie my

Profesjonalizm

Lata pracy w branży, olbrzymie doświadczenie i setki wypełnionych kontraktów. Znamy się na naszej pracy, dlatego możesz nam zaufać.

Międzynarodowa komunikacja

Działamy w całej Europie, dlatego świetnie komunikujemy się po angielsku. Nasi inżynierowie bez trudu porozumieją się z Twoim personelem.

Gwarancja

Nasze usługi obejmujemy 12-miesięczną gwarancją. W przypadku regeneracji podzespołów elektronicznych jest to 6 miesięcy.

Wsparcie 24x7

Potrzebujesz pilnej pomocy? Twoja maszyna uległa awarii? Jeśli masz podstawowe umiejętności techniczne – skontaktuj się z nami przez WhatsApp pod nr +48 535 731 558. Nagraj wideo lub prześlij zdjęcie sprzętu, a postaramy się pomóc.