Przejdź do treści

Ekspertyza maszyn dla ubezpieczycieli

Ekspertyza maszyn dla ubezpieczycieli

W naszych działania nie zapominamy również o Ubezpieczycielach, którzy często borykają się z problemem właściwej oceny kosztów naprawy ubezpieczonych maszyn. Wykonamy dla nich pełną ekspertyzę, dzięki czemu w krótkim czasie będą mogli rozpoznać sytuację i zareagować w odpowiedni sposób, przyznając tę czy inną kwotę odszkodowania.

W ramach usługi wykonujemy ekspertyzy maszyn i urządzeń po kolizji. Obejmują one pełny raport serwisowy wraz z precyzyjnym wyliczeniem kosztów naprawy. Skontaktuj się z nami, a przedstawimy Ci szczegóły i odpowiemy na wszystkie pytania. Jesteśmy przekonani, że nasza oferta spełni Twoje oczekiwania.

cnc-machine-tool(1)-7

Zachęcam do kontaktu

Leave this field blank

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

Krzysztof Gaj

Service Engineer /CEO

Dlaczego właśnie my

Profesjonalizm

Lata pracy w branży, olbrzymie doświadczenie i setki wypełnionych kontraktów. Znamy się na naszej pracy, dlatego możesz nam zaufać.

Międzynarodowa komunikacja

Działamy w całej Europie, dlatego świetnie komunikujemy się po angielsku. Nasi inżynierowie bez trudu porozumieją się z Twoim personelem.

Gwarancja

Nasze usługi obejmujemy 12-miesięczną gwarancją. W przypadku regeneracji podzespołów elektronicznych jest to 6 miesięcy.

Wsparcie 24x7

Potrzebujesz pilnej pomocy? Twoja maszyna uległa awarii? Jeśli masz podstawowe umiejętności techniczne – skontaktuj się z nami przez WhatsApp pod nr +48 535 731 558. Nagraj wideo lub prześlij zdjęcie sprzętu, a postaramy się pomóc.