Przejdź do treści

Pomiary geometryczne obrabiarek

Pomiary geometryczne obrabiarek

Efekt pracy obrabiarek zależy nie tylko od stanu ich podzespołów, ale także od ustawień ich geometrii. Jeżeli więc Twoja obrabiarka niepoprawnie wykonuje detale, niepokojąco hałasuje lub po prostu jest po kolizji – skontaktuj się z nami. Eksperci CNC.arc zmierzą geometrię obrabiarki, a jeśli ta będzie wymagała korekty, zajmą się tym. Szybko i skutecznie, abyś jak najszybciej mógł rozpocząć produkcję.

Serwisem i naprawą obrabiarek zajmujemy się od wielu lat. Korzystamy ze sprawdzonych rozwiązań i wypracowanego know-how. Na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji. Skorzystaj z poniższego formularza bądź skontaktuj się z nami bezpośrednio. Zapewnimy Twojej firmie pełne wsparcie w zakresie serwisu i naprawy obrabiarek, jak też szkoleń i doradztwa. Zapraszamy.

cnc-machine-tool-25

Zachęcam do kontaktu

Leave this field blank

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

Krzysztof Gaj

Service Engineer /CEO

Dlaczego właśnie my

Profesjonalizm

Lata pracy w branży, olbrzymie doświadczenie i setki wypełnionych kontraktów. Znamy się na naszej pracy, dlatego możesz nam zaufać.

Międzynarodowa komunikacja

Działamy w całej Europie, dlatego świetnie komunikujemy się po angielsku. Nasi inżynierowie bez trudu porozumieją się z Twoim personelem.

Gwarancja

Nasze usługi obejmujemy 12-miesięczną gwarancją. W przypadku regeneracji podzespołów elektronicznych jest to 6 miesięcy.

Wsparcie 24x7

Potrzebujesz pilnej pomocy? Twoja maszyna uległa awarii? Jeśli masz podstawowe umiejętności techniczne – skontaktuj się z nami przez WhatsApp pod nr +48 535 731 558. Nagraj wideo lub prześlij zdjęcie sprzętu, a postaramy się pomóc.