Przejdź do treści

O nas

Kilka słów o CNC.arc

Jako CNC.arc działamy na rynku polskim oraz rynkach europejskich, świadcząc usługi z zakresu serwisu i naprawy obrabiarek CNC. Doradzamy również w zakupie maszyn oraz szkolimy kadry pracownicze – zarówno z obsługi, jak i konserwacji urządzeń. Fundament naszego doświadczenia stanowią lata pracy w rozmaitych serwisach producenckich. Takie zaplecze merytoryczne pozwala nam stawiać szybkie i trafne diagnozy, a przede wszystkim wdrażać skuteczne działania naprawcze.

Kompleksowa oferta, którą przygotowaliśmy to klucz do efektywnej pracy z klientami bez względu na wielkość ich firm czy stopień skomplikowania parku maszynowego. Decydując się na współpracę z nami, zyskujesz rzetelnego i zaufanego partnera biznesowego. W dzisiejszych czasach to wartość, o której trzeba pamiętać.

cnc-1

Działamy na terenie całej Polski oraz Europy – masz nasze wsparcie

CNC.arc działa w całej Europie. Dzięki wypracowanemu know-how jesteśmy w stanie świadczyć usługi z tym samym zaangażowaniem i jakością bez względu na kraj, w którym operują nasi kontrahenci. Daje to im poczucie bezpieczeństwa, zwłaszcza w kontekście ewentualnych przestojów w pracy linii produkcyjnych. Współpracując z nami, możesz czuć się bezpiecznie.
Duża część usterek wynika z błędów ludzkich. Mamy tego świadomość, dlatego stworzyliśmy pakiet szkoleniowy, który proponujemy naszym klientom. Obejmuje on obsługę, programowanie i konserwację maszyn. Wiemy z doświadczenia, że kompetentni pracownicy to gwarancja wydajnej, bezpiecznej pracy. Zgłoś się do nas, a przeszkolimy Twój personel i pomożemy w budowie profesjonalnego zespołu.

9 lat doświadczenia, które procentuje

Od 9 lat wspieramy naszych klientów, przywracając ich maszyny do produkcji w rekordowo krótkim czasie. Przekonaj się sam.

Zaufanie

Setki zadowolonych klientów to potwierdzenie naszych umiejętności. Zadbamy o Twoje maszyny. Wiemy, jak istotne są dla udanego biznesu.

Jakość

Dbamy o każdy detal, bo wiemy, jak bardzo jest ważny. Precyzja naszych działań i pełne zaangażowanie to gwarancja najwyższej jakości.

Skuteczność

Ciągłe szkolenia, nowoczesny park narzędziowy oraz otwarte nastawienie – oto co sprawia, że jesteśmy w stanie rozwiązać każdy problem. Gwarantujemy.

Zapraszamy do kontaktu

Leave this field blank

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

CNC.arc Krzysztof Gaj

Nasze osiągnięcia

983 +
naprawionych maszyn
120 k
zadowolonych klientów
2
lat na rynku
200 +
partnerów