Przejdź do treści

Regeneracja podzespołów elektronicznych

Regeneracja podzespołów elektronicznych

Wykonujemy regenerację podzespołów elektronicznych obrabiarek CNC. Nie tylko naprawiamy napędy wrzecion i osi, ale także elementy sterujące. Wybór naszej firmy to prosty sposób na sprawny sprzęt w ciągu produkcyjnym. Pamiętaj, że na wszystkie nasze usługi udzielamy gwarancji, dlatego możesz być spokojny o ich jakość.

W CNC.arc zależy nam na tym, aby móc w pełni zadbać o potrzeby naszych klientów. Szeroka oferta bazująca na wieloletnim doświadczeniu pozwala nam na to. Jeśli więc potrzebujesz wykonawcy okresowych przeglądów lub zależy Ci na szybkim i sprawnym serwisowaniu Twoich maszyn – skontaktuj się z nami. Zapewnimy Ci to wszystko i wiele więcej. Zapraszamy.

regeneracja-podzespolow-elektronicznych

Zachęcam do kontaktu

Leave this field blank

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

Krzysztof Gaj

Service Engineer /CEO

Dlaczego właśnie my

Profesjonalizm

Lata pracy w branży, olbrzymie doświadczenie i setki wypełnionych kontraktów. Znamy się na naszej pracy, dlatego możesz nam zaufać.

Międzynarodowa komunikacja

Działamy w całej Europie, dlatego świetnie komunikujemy się po angielsku. Nasi inżynierowie bez trudu porozumieją się z Twoim personelem.

Gwarancja

Nasze usługi obejmujemy 12-miesięczną gwarancją. W przypadku regeneracji podzespołów elektronicznych jest to 6 miesięcy.

Wsparcie 24x7

Potrzebujesz pilnej pomocy? Twoja maszyna uległa awarii? Jeśli masz podstawowe umiejętności techniczne – skontaktuj się z nami przez WhatsApp pod nr +48 535 731 558. Nagraj wideo lub prześlij zdjęcie sprzętu, a postaramy się pomóc.