Przejdź do treści

Regeneracja wrzecion oraz silników

Regeneracja wrzecion oraz silników

Zużycie obrabiarek CNC to proces postępujący, z którym trzeba się liczyć. Na szczęście wiele elementów można poddać regeneracji. Mowa tu m.in. o regeneracji wrzecion oraz silników, którą możemy wykonać. Gwarantujemy najwyższą jakość i należytą precyzję – dysponujemy wieloletnim doświadczeniem, a na nasze usługi udzielamy gwarancji.

Oferujemy regenerację wrzecion obrabiarek, stożka wrzeciona, jak również wyważenie wału wrzeciona obrabiarki. W przypadku gdy uszkodzeniu uległ silnik wrzeciona obrabiarki – wymienimy w nim łożyska, wyważymy wał i zainstalujemy go ponownie w obrabiarce. Działamy kompleksowo oraz skutecznie i właśnie dlatego polegają na nas firmy nie tylko z Polski, ale także z całej Europy. Skorzystaj z poniższego formularza i skontaktuj się z nami.

regeneracja-wrzecion

Zachęcam do kontaktu

Leave this field blank

Zapoznałem się z informacją o administratorze i przetwarzaniu danych.

Krzysztof Gaj

Service Engineer /CEO

Dlaczego właśnie my

Profesjonalizm

Lata pracy w branży, olbrzymie doświadczenie i setki wypełnionych kontraktów. Znamy się na naszej pracy, dlatego możesz nam zaufać.

Międzynarodowa komunikacja

Działamy w całej Europie, dlatego świetnie komunikujemy się po angielsku. Nasi inżynierowie bez trudu porozumieją się z Twoim personelem.

Gwarancja

Nasze usługi obejmujemy 12-miesięczną gwarancją. W przypadku regeneracji podzespołów elektronicznych jest to 6 miesięcy.

Wsparcie 24x7

Potrzebujesz pilnej pomocy? Twoja maszyna uległa awarii? Jeśli masz podstawowe umiejętności techniczne – skontaktuj się z nami przez WhatsApp pod nr +48 535 731 558. Nagraj wideo lub prześlij zdjęcie sprzętu, a postaramy się pomóc.